OpenScape Office

OpenScape Office

OpenScape Office

OpenScape Office MX ve OpenScape Office LX Küçük ve orta ölçekli girişimler için Birleşik İletişimler çözümü

OpenScape Office şirketlere entegre ses ve konferans hizmetleri, ses ve faks mesaj kutuları, bildirim hizmeti, mobilite, Çokluortam İletim Merkezi ve mevcudiyet durumu işlevlerini sunar. Bağımsız sistemlerde 500 aboneye kadar ve şebekeli sistemlerde 1000 aboneye kadar bağlantı yapılabilir.

Ofisinizi yeni bir çalışma tarzına açın.

OpenScapeOfficeMX

OpenScape Office MX, 19 inçlik panoda önceden kurulmuş yazılımıyla sunulan hepsi birarada Birleşik İletişimler çözümüdür. Tekbaşına kullanılabildiği gibi OpenScape Office LX için bir ağ geçidi olarak da kullanılabilir.

İnternete geniş bant bağlantı ile erişilir. Geniş bant bağlantı DSL bağlantısı üzerinden veya koaksiyel kablo bağlantısıyla gerçekleştirilebilir, bu hızlı veri transferi demektir ve aynı zamanda IP telefon kullanımı olasıdır. NAT, DynDNS ve DHCP yöntemleri kullanılmaktadır.

Aşağıdaki işlevler OpenScape Office MX tarafından desteklenir:

Seçici port bırakmalı Durum Denetlemeli Ateş Duvarı , URL engelleyici, web engelleyici ve Saldırı Tespit Sistemi (IDS), NAT, STUN VPN-IPSec, VPN teleçalışan desteği için işlevsellik LAN – Gigabit Yer-Uydu Bağlantı Portu – Sanal LAN desteği (VLAN) – 3 Katmanlı Yönlendirici – 802.1p L2 QoS LWAN – 50 Mbit/s'e kadar internet erişimi – Tümleşik yönlendirici – Sivil Bölge (DMZ), müşteri ağındaki posta ve web sunucularının güvenli entegrasyonu OpenScapeOfficeLX

OpenScape Office LX, Linux sunucusunda çalıştırılabilen sunucu tabanlı ve platformdan bağımsız Birleşik İletişimler çözümüdür. OpenScape Office MX veya HiPath 3000 bilgi aktarma yolu ağ geçidi olarak kullanılabilir.

VMware vSphere Sanallaştırma ile OpenScape Office LX müşterileri, maliyet ve zamandan tasarruf sağlar ve aynı zamanda iletişim çözümlerinin esnekliğini artırır.

Fiziki sunucu parklarının azaltılması Büyüyen sunucu hiyerarşisine göre yeniden organizasyon Çok fazla sayıda uygulama nedeniyle merkezi yönetim gereksinimi Yüksek güvenilirlik Rahat veri yedekleme ve geri yükleme Ölçeklenebilirlik İzleme yeteneği Eski işletim sistmelerinin sanal ortamda yeniden kullanılabilmesi Ekolojik avantajlar (tek sürücü daha az enerjiye gereksinim duyar) Servis süreleri azalır
Bu haberi 6962 kişi okundu..

Anket

Sizce reklamın iyisi kötüsü olur mu?

  Sonuçlar  •  Anket Arşivi

Anket

Hizmetlerimizden memnun musunuz?

  Sonuçlar  •  Anket Arşivi

Bülten Aboneliğini Sonlandır