IP Haberleşme Çözümleri

IP Haberleşme Çözümleri

IPtrunking çözümüyle Voice over IP Teknolojisi (VoIP) ses hizmetlerinin standart Internet trafiği ile entegrasyonunu mümkün kılan, son yıllarda kullanımı hızla artan, güvenilirliği kanıtlanmış ve maliyetleri düşüren bir haberleşme teknolojisidir.

Siemens, PBX haberleşme sistemleri günümüzde yaygınlaşmaya başlayan VoIP, diğer bir adıda IP Trunking çözümleri desteklemektedir. Bu çözümleri kendi tümleşik yapısı içersinde gerçekleştirerek, en kaliteli hizmeti ve olanakları sunmaktadır. VoIP uygulamaları için tasarlanmış HiPath HG1500 IP Gateway (IP Modülü) sayesinde tümleşik yapı içersinde verimli bir hizmet sunuyor.

Faydaları ve Kullanım AlanlarıÇok şubeli yapılarda Hızlı ve güvenli iletişim, bir şirketin başarısı için çok önemlidir

HiPath HG 1500, HiPath 3000 sistemleri için geliştirilen entegre VoIP modülüdür. Siemens, HG 1500 modülü ile, bir KOBİ için gerekebilecek tüm VoIP teknolojisini tek bir kart üzerinde toplamıştır. Böylece, mevcut klasik sistemler sadece işlemci ve yazılım güncellemesi ve IP modülü ilavesi ile son teknolojiye sahip “IP yakınsamış” sistemlere yükseltilebilmektedir.

IP telefon desteği: IP ağı içindeki telefonlara sistem özelliklerine erişim desteği sunulur.IP trunking: Kurumsal şebeke içindeki bir başka HiPath haberleşme sistemine IP üzerinden ses bağlantısı kurulabilir.LAN-LAN bağlantısı: HG 1500 ile iki farklı yerleşim, sistemin Analog/ISDN kanalları ya da IP üzerinden birbirine bağlanabilir.Internet erişimi: Tüm sistem kullanıcıları için ADSL ya da sistemin Analog/ISDN kanalları üzerinden Internet erişim sağlanır.Firewall: HG 1500, Stateful Inspection Firewall özelliğine sahiptir. Ayrıca porta ve IP adresine göre filtreleme yapılabilir.

› Bölgelerinizle düşük sabit ücretlerle görüşme imkanı sağlar.

 Mobil ve uzak çalışanlar için güvenli erişim sağlar Partner şirketlerin iletişim akışına dahil edilebilmesi Aktarılan bilginin manipülasyon ve dinlemeye karşı korunabilmesi İletişim altyapısının isinsiz girişlere ve sabotajlara karşı korunabilmesi Sistemin tüm özellikleri her yerde kullanılabilir duruma geliyor (CorNet IP Features) TDM telefonlardaki tüm özellikler IP telefonlara da taşınmış olur Tüm networkde baştan aşağı her client da aynı özellikler Her türlü IP Networking Kurulum senaryosuna açık sistem (TDM - IP Clientlarla beraber) Her Workpoint de aynı kullanıcı menüsü

Bu haberi 6183 kişi okundu..

Anket

Sizce reklamın iyisi kötüsü olur mu?

  Sonuçlar  •  Anket Arşivi

Anket

Hizmetlerimizden memnun musunuz?

  Sonuçlar  •  Anket Arşivi

Bülten Aboneliğini Sonlandır