İnsan Kaynakları

Kariyer

Açık Pozisyonlar:

Ekibimizi güçlendirmek için aşağıdaki pozisyonlarda yeni takım arkadaşları arıyoruz.

Satış Temsilcisi

 Üniversite Mezunu (Telekom Mühendisleri ve Bilgisayar Mühendisleri tercih edilir) Satışı Hayat biçimi olarak benimsemiş Yüksek Satış Hedeflerini yakalayabilecek PC ofis uygulamalarına hakim İyi derece Internet Kullanıcısı Tercihen İngilizce bilen Girişken, araştırmacı, çalışkan ve öğrenmeye açık

Başvurularınız için lütfen info@ittechiletisim.com adresine mail atın.

 STAJ OLANAKLARI

 IT-TECH'de staj yaparak okulda edindiğiniz teorik bilgileri, günlük yaşamın pratik gerçekleri ile yoğurup, yetenek ve yaratıcılığınızı ortaya koyabileceğiniz bir ortamda kariyerinize başlayabilirsiniz. Şirketimizin farklı bölümlerinde yaşayacağınız deneyim, gerçek yaşama atıldığınızda, bir adım önde olmanızı sağlayacaktır.

    Staj yapma amacıyla şirketimize başvuruda bulunup, staj süresi sonunda kadromuza dahil olma talebinde bulunan arkadaşlarımız göz önüne alındığında, IT-TECH'in çalışma ortamının memnuniyet düzeyi anlaşılmaktadır.

    Teknik ve Satış departmanlarında staj yaparak, IT-TECH ekibinin, başarıya odaklı ve gözle görülür kişisel katkılar sağlama amacına sahip bir üyesi olup bu heyecanı bizimle paylaşabilirsiniz.

    Başvurularınız için lütfen info@ittechiletisim.com adresine mail atın.

Bu haberi 6103 kişi okundu..

Anket

Sizce reklamın iyisi kötüsü olur mu?

  Sonuçlar  •  Anket Arşivi

Anket

Hizmetlerimizden memnun musunuz?

  Sonuçlar  •  Anket Arşivi

Bülten Aboneliğini Sonlandır