2N VoiceBlue Next

2N VoiceBlue Next
2N VoiceBlue Next

2N ‘in VoIP destekli FCT ürün grubunun yeni üyesi, 2N VoiceBlue Next, tüm SIP tabanlı IP PBX’ler için ideal tamamlayıcı bir üründür.

Kullanıcıların IP tabanlı ağlarından GSM şebekesine geçişini sağlayan VoiceBlue Next GSM yönündeki çağrıların ekonomik olarak aktarılmasını sağlamaktadır.

2 GSM kanalı içeren VoiceBlue Next, güçlü LCR desteği ile aramaları arama saati, arama yönü, veya kullanılan dakikalara göre yönlendirebilmektedir.

Bedava dakika sayacı özelliği ile  GSM operatörünüzün sunduğu dakika planlarının tam verim ile kullanılmasını sağlar, paket aşımı sorununu ortadan kaldırarak maliyetlerinizi kontrol altında tutar.

CallBack özelliği kullanılarak, tüm aramaların maliyetinin şirket FCT’sinde toplanması sağlanabilir.2N dijital FCT lerinde sunulan Mobility Extension özelliği sayesinde ofis dışındayken masa telefonunuza gelen çağrıları cep telefonunuzdan yanıtlamanız, masa telefonunuzda kullandığınız tüm işlevleri (bekletme , aktarma , çağrı başlatma vs)  cep telefonunuzla da yapabilmeniz mümkündür.

Cevapsız aramada SMS gönderme özelliği ile GSM yönünde yaptığınız bir aramanın yanıtlanmaması durumunda aradığınız kişiyi bir SMS ile bilgilendirebildiğiniz gibi dilerseniz tüm aramalarınardından bir bilgi SMS’I gönderebilmek te 2N VoiceBlue Next’in sunduğu konforlar arasında.Akıllı Geri arama özellği sayesinde 2N VoiceBlue Next kullanılarak yapılan bir aramanın ardından aynı numaradan gelen bir çağrıyı doğrudan ilgili kişiye ulaştırılabilir.Tüm kurulumu ve yönetimi kullanıcı dostu web tabanlı arayüzü ile yapılabilen 2N VoiceBlue Next, birçok IP PBX ile uyumludur.  (Uyumlu cihazlar listesi için tıklayınız)Web arayüzü ile ayrıca SMS gönderip alabilen 2N VoiceBlue Next ile SMS haberleşmesini de kurumsal iletişiminiz için kullanabilirsiniz.

Uyumlu cihazların listesi için tıklayınız. (jpg)

GSM Arayüzü

GSM kanal adedi : 2Şebeke bantları : GSM 850/900/1800/1900 MHzGSM Modülü : Cinterion MC55iUSIM/SIM kart tipi : Küçük boy, 3VAnten tipi : SMA konektörlü bir adet çubuk anten

İletişim

Protokoller : TCP, UDP, IP, RTP, TELNET, HTTPBağlantı portu : 1 adet LAN 100Base-T, RJ45Yönetim arayüzü : web tabanlı arayüz ve AT komutları ile

Güç kaynağı

Harici elektrik adaptörü : 90-230V, 50-60Hz to 12V DC 2APower over Ethernet (PoE)Güç tüketimi : Azami 20 W

Diğer

Çalışma sıcaklığı : 0-40°CBağıl nem : 10-95% (yoğuşmayan)Boyutlar : 170 x 130 x 45 mm

Bu haberi 7472 kişi okundu..

Anket

Sizce reklamın iyisi kötüsü olur mu?

  Sonuçlar  •  Anket Arşivi

Anket

Hizmetlerimizden memnun musunuz?

  Sonuçlar  •  Anket Arşivi

Bülten Aboneliğini Sonlandır