2N SmartGate

2N SmartGate
2N SmartGate

Akıllı GSM KapınızStandart GSM ağ geçitleriyle kıyaslanamayacak özellikler sunan 2N Smartgate, 1 FXS 1 FXO bağlantıya ve aynı anda 1 kanal GSM görüşme kapasitesine sahiptir.

Gizli numara devri kapandı şirketiniz hazır mı? Şirketimizin telefon giderlerini düşürmek için satın aldığımız FCT cihazlarının telefon numaralarını bugüne kadar hep gizledik. Neden? Müşterilerimiz bu hatları arayıp, hatlarımızı boşuna meşgul etmesin istedik. Ama artık gizli numara devri sona erdi. Müşterilerimizin pek çoğu telefonlarına XYZ kodu girerek gizli numaradan çağrı kabul etmemeyi tercih etti. Peki şirket FCT numaramızı gizlemeyi kaldırdığımızda ne olacak? Artık müşterilerimiz bizi cep telefonlarından aradıklarında direkt FCT hattımızdan arayacak ve mevcut FCT kapasitemiz yetersiz kalmaya başlayacak. Yeni FCT cihazları alacağız ve onların da hatları müşterilerimiz tarafından öğrenilecek ve biz daha fazla FCT cihazı alacağız. Sizce doğru çözüm bu mu?

Neden eski FCT'mi 2N Smartgate FCT ile değiştirmeliyim?2N Smartgate ürününün pek çok benzersiz özelliğinden biri de dışarıdan hangi numaralardan gelen çağrıları cevaplaması gerektiği, hangilerine "meşgul" sinyali vermesi gerektiğini öğrenebilmesi. "Smartgate" sizin dışarıya açılan akıllı GSM kapınız. Şirket çalışanlarının şirketi ucuz tarifeden aramasına izin verirken, şirket dışından kişilerin bu hattı meşgul etmelerine izin vermeyecek kadar akıllı.

Şirketinizde belirleyeceğiniz 120 adete kadar telefon numarasından gelen çağrılara izin veren sistem tüm diğer numaralardan gelen çağrılara anında meşgul sinyali verecektir.

Smartgate DECT kablosuz haberleşme sistemlerine alternatif olabilir mi?Evet! Smartgate 1 FXS 1 FXO bağlantı kabiliyeti sayesinde, masa telefonunuzla telefon hattınızın tam arasına seri olarak bağlanarak, masa telefonunuz her çaldığında cep telefonunuzun da sanki paralel hatmış gibi çalmasını sağlar. Bu sayede DECT telefon ve onun sınırlı kapsama alanı yerine, tüm dünyayı kapsayan GSM kapsama alanında hareket serbestliğine kavuşursunuz.

"Masa Telefonu = Cep Telefonu" ne demek?Şirketinizde çalışan dilediğiniz personelin masa telefonu ve cep telefonunun aynı anda çalmasını yani masa telefonları = cep telefonları şeklinde paralel çalışma istiyorsunuz. Smartgate işte bu iş için yaratılmış "Mobility Extension" çözümüne sahip.

Smartgate başka ne yapar?Smartgate, diğer tüm 2N analog gsm FCT'lerin yaptığı gibi, 12/16 kHZ ücretlendirme sinyali üretme, CID (arayan numara bilgisi) gösterme, GPRS modem, SMS gönderme alma gibi zengin özelliklere sahiptir.

Teknik Özellikler:- 2 telli, FXS arabirimi (analog telefon veya PBX CO hattı için)- 2 telli, FXO arabirimi (PBX dahili hattı için)- DialThru işlevi- Geri arama- Follow me (Beni izle) özelliği- 12V güç kaynağı- Harici sinyalle etkinleştirilen otomatik SMS gönderme- Ön ödemeli kartlarda SMS ile düşük kredi bilgilendirmesi- Bebek çağrı özelliği (çevirmeden otomatik çağrı)- GPRS / CSD bağlantısı için seri port- CLIP (ETSI FSK) desteği - telefon ekranında arayan numarayı gösterme özelliği- Çevrilen numara kısıtlama, değerlendirme ve değiştirmesi- SMS gönderme ve alma için SMS sunucusu desteği

Baby Call Function

 

Dial Thru Function

 

Fax

 

Follow Me

 

 

 

 

 

 

Low Credit

 

Mobility Extention

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Teknik Parametreler

 

GSM

 

 

GSM modülü, GSM bant genişliği

MC45/MC55 EGSM 900 /

 

 

GSM 1800 / GSM 1900

 

 

MC46/MC56 EGSM 850 /

 

 

GSM 1800 / GSM 1900

 

İletim gücü (tip)

2 W EGSM 850 / 900 MHz, 1W GSM 1800 / 1900 MHz

 

Alıcı Hassasiyeti (tip)

-104dBm

 

Ses

HR+FR+EFR Yarım hız+Tam hız+ +Geliştirilmiş tam hız

 

 

Yankı iptali, yankı bastırımı

 

VERİ

GPRS Sınıf 10, 4+2 maks.

 

 

85.6 kbps downlink

Bu haberi 7645 kişi okundu..

Anket

Sizce reklamın iyisi kötüsü olur mu?

  Sonuçlar  •  Anket Arşivi

Anket

Hizmetlerimizden memnun musunuz?

  Sonuçlar  •  Anket Arşivi

Bülten Aboneliğini Sonlandır