2N® NetSpeaker

2N® NetSpeaker
2N® NetSpeaker    Bilgisayarlarınızı Merkezi Yayın Sistemine Dönüştürüyoruz

2N® NetSpeaker akustik haberleşme veya LAN/WAN ağındaki bir bilgisayardan yayınlanan ses yayını için IP ses sistemidir. IP üzerinden ses iletimi için yek yapmanız gereken standart hoparlörünüzü veya anfinizi 2N® NetSpeaker cihazına bağlamak, böylece sanal merkezi yayın sistemi oluşturmak. Bu farklı ses içerikleri içeren dosyalarla farklı bölgeler yaratmanıza olanak sağlar. Bu çözüm için birçok kullanım alanı vardır, örnek olarak, okullarda, alış veriş merkezlerinde, ofisbinalarında, tren istasyonlarında, kültür sanat merkezleri, sağlık merkezleri ve diğer halka açık alanlarda.

IP Interkom İle Yeni İş Fırsatları Yaratın      

Basit kontrolleri ile 2N® NetSpeaker konsolu, ses yayını yapılacak bölgeler ve çalınan kaynak dosyaların en güncel durumunu net bir şekilde gösteren kullanıcı dostu bir sistemdir.Sistem yöneticisi kullanıcı hesaplarının erişim haklarını ve bunların 2N® NetSpeaker sunucusuna erişimini denetleyebilmektedir. Konsol uygulaması Netspeaker sunucusunda veya ayrı bir sunucu üzerinde kurulabilir.

Oteller

En iyi servisi sunmaya çalışan ve mevcut servisinden daha yeni, yaratıcı servis arayan oteller için 2N® NetSpeaker IP ses yayın sistemi çok uygundur. Salonlar, barlar ve konferans salonları için arka plan müziğini ayarlamak için çok kolay yönetim sağlar. Aynı zamanda otel içerisindeki farklı noktalarda isteğe bağlı yayın sağlamaktadır.

Okullar

2N® NetSpeaker IP ses sitemi kolay bir kullanım arabirimi ile karışık kullanıcı yayın haklarını yönetilebilmesini sağlar. Sistem öğretmenlerin kolay kullanabilmesi için tasarlanmıştır ve bu sayede sınıflarına kolayca duyurular yapabilirler. Diğer bir taraftan okul müdürü veya baş öğretmen anons yapmak istediği sınıfları seçerek sadece onlar için duyuru yapabilir.

Alışveriş Merkezi ve Zincir Mağazalar

2N® NetSpeaker alış- veriş merkezi ve Zincir mağazalar için yeni fırsatlar getirmektedir. Merkezi yönetim sistemi özel olarak mağazaların pazarlama amaçları için tasarlanmıştır.

IP ağı kullanılarak yeni pazarlama kampanyalarınızı dünyanın herhangi bir yerine saniyeler içinde iletebilirsiniz. Her alış- veriş merkezi veya zincir mağaza kendi özel arka plan müziğini bu sistem ile kullanabilir.

2N® SIP Speaker

   Sadece bir IP çağrısından çok daha fazlası

2N® SIP Speaker IP cihazı birçok kullanışlı fonksiyonu ile beraber bir IP çağrı yapma cihazıdır. İş yerlerinde, okullarda, ofislerde ve diğer kamu alanlarında kullanılabilir. Yüksek sesli bir hoparlör ile tek yönlü olarak veya mikrofonla beraber çift yönlü iletişim sistemi olarak kullanılabilir. Cihazların arasındaki IP bağlantısı kullanılarak özel bir cihaz için veya seçilen bir bölgedeki tüm cihazlara duyuru gönderme SIP protokolü kullanılarak yapılabilir. Harici mikrofon ve bir buton ile, bir terminal önceden tanımlı numaralara 3 çağrı kurabilir. Bu iş yerinden verilen ve operasyon ihtiyaçlarını sağlayan harici bir anahtarlama cihazı ile kontrol edilmesi mümkündür.

IP Interkom İle Yeni İş Fırsatları Yaratın      

2N® SIP Speaker cihazı hareketli kısımlar içermez, böylece herhangi bir ek bakım gerektirmeden kolay kurulum, güvenilir operasyon ve uzun yaşam süresi sağlayabilir. Her cihaz kendi web ara yüzünden konfigüre edilebilir veya 2N® Helios IP Manager uygulaması kullanılabilir. Bu uygulama çok adetli kurulumların tek bir noktadan kolayca yapılmasını sağlar. Eğer cihaz yüksek veya erişilmesi kolay olmayan bir yere kurulursa ses ayarı uzak kontrol ile veya web ara yüz ile yapılabilir.

2N® SIP Speaker kolay ve efektif iletişim için güvenliği arttıran evrensel bir cihazdır. PA sistemi olarak veya basit bir interkom şeklinde çalışabilir. It can act as a PA system or simple intercom. Kendiniz için neler yapabileceğini görmek için ve size ilham kaynağı olup operasyonlarınızda etkinliği arttırarak maliyetlerinizi düşürebilmek için bizimle iletişime geçiniz.

Güvenlik

2N® SIP Speaker, bağımsız olarak internet ortamında çalışabilen bir IP çağrı cihazıdır. Bir veya aynı anda birden çok cihazı arama özelliği ile güvenliği merkezi bir kontrol masalı ile sağlanan binalar için uygundur.

Bir güvenlik görevlisi izinsiz bir giriş tespit ettiğinde hemen tesisin diğer çalışanlarına bilgi verebilir. Güvenlik varmadan önce, kişilerin mülkiyetinin kurunmasında belirgin bir iyileşme vardır. Bu aynı zamanda güçlü bir amplifikatör ile desteklenebilir ve giriş kapısı, ışıklandırma gibi diğer dış cihazların kontrolünü yapabilir.

Bu haberi 8270 kişi okundu..

Anket

Sizce reklamın iyisi kötüsü olur mu?

  Sonuçlar  •  Anket Arşivi

Anket

Hizmetlerimizden memnun musunuz?

  Sonuçlar  •  Anket Arşivi

Bülten Aboneliğini Sonlandır