2N EasyRoute / 3G Wireless Router

2N EasyRoute / 3G Wireless Router
2N EasyRoute / 3G Wireless Router

2N EasyRoute, 3G mobil telefon ağı üzerinden genişbant internet bağlantısı sağlayan hem bir kablosuz (wireless) 3G router hem de sabit cep terminali özelliği ile kullanıcılarına büyük konfor getiriyor.

2N EasyRoute çok kullanıcılı ortamlara kablolu veya kablosuz internet erişimi sağlarken SMS dahil tüm telefon işlevlerini yerine getirebilir. Ayrıca GSM aramalarınızı EasyRoute'a yönlendirip ekonomik görüşme paketlerini kullanarak tasarruf sağlayabilirsiniz.

Küçük ofisler ve ev tipi işyerleri için ADSL'e alternatif oluşturan 2N EasyRoute, sabit telefon hattı olmayan yerlere de ses ve internet çözümü sunmaktadır.

 

Müşteriye yararları

Aynı anda ses ve veri aktarımı UMTS  kapsama alanında yüksek hızlı internet bağlantısı (maks 7,2 Mbps) Analog telefon veya dış hat PBX bağlantısı Wi-Fi aracılığıyla çok kullanıcılı bağlantı Ethernet portlarıyla maksimum 4 PC bağlantısı Kolay kurulum ve web arayüzü aracılığıyla hızlı yapılandırma 12/16 KHz ücretlendirme Baby Call özelliği (numara tuşlamadan otomatik arama)

Eksiksiz kutu içeriği

EasyRoute Adaptör Telefon kablosu Network kablosu (Fast Ethernet RJ45) Anten GSM+UMTS Yazılım CD'si Vida+Dübel

Kullanım

Sabit hat işlevleri SMS Gateway - web arayüzü ile SMS gönderme ve alma GSM Gateway - PBX'ten gelen aramaları GSM network'e yönlendirme DHCP istemci ( IP adreslerin otomatik atanması) Web arayüzü ile SMS gönderip alma Web arayüzü ile yazılım güncelleme Baby call özelliği (Numara tuşlamadan arama yapma)

Teknik Özellikler

FXS port RJ 12 (analog telefon veya harici hat PBX için) 4 x RJ-45 ethernet portu CLIP özelliği Yönlendirme tablosu Wi-Fi 2,5/5 GHz bandı 802.11a/b/g standartları Quadband 850/900/1800/1900 MHz 12 V çalışma gerilimi
Bu haberi 7673 kişi okundu..

Anket

Sizce reklamın iyisi kötüsü olur mu?

  Sonuçlar  •  Anket Arşivi

Anket

Hizmetlerimizden memnun musunuz?

  Sonuçlar  •  Anket Arşivi

Bülten Aboneliğini Sonlandır